Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
80'
FC Köln - Union Berlin
1:2
81'
Freiburg - Heidenheim
1:1
81'
Mönchengladbach - Frankfurt
1:1
80'
RB Leipzig - Bremen
1:1
İNGİLTERE: Premier League
51'
Bournemouth - Brentford
0:0
49'
Everton - Sheffield Utd
1:0
48'
Newcastle - Brighton
1:1
51'
Tottenham - Burnley
1:1
49'
West Ham - Luton
0:1
50'
Wolves - Crystal Palace
0:2
İSPANYA: LaLiga
Fasilə
Villarreal - Sevilla
1:2
ALMANYA: 3. Liga
41'
Mannheim - Sandhausen
3:0
ALMANYA: Regionalliga North
47'
Jeddeloh - Spelle-Venhaus
1:0
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
47'
Oldenburger - Eichede
1:0
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
52'
Eintracht Celle - BSV Rehden
2:1
ALMANYA: Oberliga Hessen
11'
Hanauer SC - SV Steinbach
0:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
72'
Kaiserslautern II - Diefflen
2:1
78'
Mechtersheim - Gonsenheim
0:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
85'
Nordlingen - Ismaning
0:2
ANGOLA: Girabola League
Yenilənmə Gözlənilir
Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul
1:0
41'
Interclube - Libolo
0:0
11'
Kabuscorp - Sagrada
0:0
ARJANTİN: Primera B - Apertura
48'
Dock Sud - Deportivo Armenio
1:1
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
11'
Excursionistas K - Rosario Central K
0:0
ARNAVUTLUK: Süper Lig
52'
Egnatia - Tirana
0:3
53'
Laci - Kukesi
1:0
52'
Partizani - Erzeni
4:0
52'
Teuta - Din. Tirana
0:0
51'
Vllaznia - Skenderbeu
1:2
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
78'
Fransa U17 K - İngiltere U17 K
0:0
82'
Norveç U17 K - İsveç U17 K
2:0
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
11'
A. Lustenau - BW Linz
0:0
11'
Austria Vienna - Wolfsberger
0:0
11'
Tirol - Altach
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
58'
Wiener Viktoria - SV Oberwart
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Central
83'
Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt
1:0
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
11'
A. Salzburg - Altach U21
0:0
AVUSTURYA: Burgenland
11'
Horitschon - Parndorf
0:0
AVUSTURYA: Karnten
49'
Treibach - SC Landskron
2:0
AVUSTURYA: Niederosterreich
41'
Retz - Warth
0:0
AVUSTURYA: Oberosterreich
11'
St. Martin im Muhlreis - Micheldorf
0:0
AVUSTURYA: Salzburg
11'
Burmoos - Puch
0:0
11'
Kuchl - Eugendorf
0:1
11'
Seekirchen - Adnet
0:0
11'
Strasswalchen - UFC Siezenheim
0:0
11'
USK Anif - Union Henndorf
0:0
AVUSTURYA: Steiermark
11'
Lebring - Weinland Gamlitz
0:0
AVUSTURYA: Vorarlberg
78'
Lauterach - Alberschwende
1:1
53'
Rotenberg - A. Lustenau (Am)
0:1
11'
Hard - Horbranz
0:0
11'
Hochst - Nenzing
0:0
AVUSTURYA: Wien
78'
Simmeringer - A XIII-Auhof Center
1:4
54'
1980 Wien - Stammersdorf
1:0
51'
Stadlau - Wienerberger
0:2
BAE: 1. Lig
Fasilə
Al Urooba - Al Dhafra
3:0
Fasilə
Dibba Al Fujairah - Masafi
1:1
Fasilə
Gulf United - Gulf Heroes
2:1
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
Fasilə
Club Brugge K - Genk K
0:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
55'
Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk
1:0
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
11'
Ostrovets - Lida
0:0
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
52'
Siroki Brijeg - Velez Mostar
0:1
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
11'
Bratstvo Gracanica - Kakanj
0:0
11'
Celik Zenica - BFK Simm Bau
0:0
11'
Gorazde - Jedinstvo Bihac
0:0
11'
Hadzici - Gradina Srebrenik
0:0
11'
Mladost DK - Banovici
0:0
11'
Stupcanica - Gradacac
0:0
11'
Tomislav - TOSK Tesanj
0:0
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
11'
Drina Zvornik - Kozarska Dubica
0:0
11'
Famos Vojkovici - Prijedor
0:0
11'
Laktasi - Modrica
0:0
11'
Leotar - Kozara
1:0
11'
Mrkonjic Grad - Radnik Bijeljina
1:0
11'
Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor
0:0
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
52'
Arda - Botev Plovdiv
0:1
BULGARİSTAN: Vtora liga
11'
Bdin Vidin - Spartak Pleven
0:0
11'
Chernomorets 1919 - CSKA 1948 Sofia II
0:0
11'
Maritsa Plovdiv - Chernomorets Balchik
0:0
11'
Spartak Varna - Litex Lovech
0:0
CEZAYİR: Ligue 2
49'
Annaba - Ouargla
2:0
54'
ASM Oran - Medea
3:0
48'
Batna - Khroub
1:0
Fasilə
Chelghoum - Mlila
0:0
46'
GC Mascara - Kolea
0:0
Fasilə
Ghozlane - Harrach
0:0
Fasilə
MO Constantine - Eulma
1:1
Fasilə
Olympique Akbou - Telaghema
0:0
46'
Oued Sly - El Khemis
1:1
Fasilə
SC Mecheria - Temouchent
0:0
Fasilə
WA Mostaganem - Guir Abadla
4:0
Fasilə
Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
11'
Kromeriz - Chrudim
0:1
11'
Lisen - Brno
0:0
11'
Pribram - Jihlava
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11'
Zivanice - Velvary
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
41'
FK Frydek-Mistek - Start Brno
1:0
41'
Uhersky Brod - Znojmo
0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
11'
Doubravka - FK Komarov
0:0
11'
Katovice - Domazlice B
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Klatovy - Sobeslav
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
41'
Stara Rise - Zdar na Sazavou
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
41'
Nove Sady - Vsechovice
1:1
41'
Prerov - Holesov
0:2
41'
Skastice - Vsetin
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Sternberk - Strani
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
Yenilənmə Gözlənilir
Jesenik - Frenstat p. R.
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Vitkovice - Valasske Mezirici
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Drazice - Rudolfov
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Olesnik - Milevsko
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Trhove Sviny - Mirovice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Boskovice - Letovice - Kunstat
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Bystrc - Bosonohy
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
11'
Citice - Vintirov
0:0
11'
Hroznetin - Chodov
0:0
11'
Lomnice - Trstenice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Libcany - Police nad Metuji
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Chrastava - Skalice u C.Lipy
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Novy Bor - Sedmihorky
0:0
11'
Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
11'
Haj ve Slezsku - Cesky Tesin
0:0
11'
Jakubcovice - Dolni Benesov
0:0
11'
Orlova - Hermanice
0:0
11'
Stonava - Brusperk
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Belotin - Zelatovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Rapotin - Bohunovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Urcice - Mohelnice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Holice - Prelouc
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
11'
Stribro - Kaznejov
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
11'
Tempo Prague - Dolni Chabry
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
SK Doksy - Poricany
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Tuchlovice - Tochovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Velim - Libis
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
11'
Modlany - FK Jilove
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Probostov - Cernovice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
Yenilənmə Gözlənilir
Nove Mesto na Morave B - Kamenice nad Lipou
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Hluk - Stitna nad Vlari
0:0
41'
Morkovice - Luhacovice
2:0
Yenilənmə Gözlənilir
Osvetimany - Francova Lhota
0:0
41'
Slusovice - Kvasice
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
86'
Prague Raptors K - Teplice K
2:4
ESTONYA: Meistr ligi
51'
Kuressaare - Tammeka
0:0
ETİYOPYA: Premier League
11'
Welayta Dicha - Ethiopia Bunna
0:0
FAROE ADALARI: 1. Deild
Fasilə
Klaksvik 2 - FC Suduroy
1:2
26'
Runavik 2 - B36 Torshavn 2
0:0
11'
Vikingur 2 - Hoyvik
1:1
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
51'
Oulu - Gnistan
1:1
GANA: Division One League
11'
Maana - Northern City
0:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
Fasilə
Din. Tbilisi 2 - Khobi
1:1
11'
Spaeri - FC Gareji Sagarejo
0:0
HIRVATİSTAN: HNL
11'
Varazdin - Rijeka
0:0
HOLLANDA: Tweede Divisie
76'
Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
1:2
81'
Katwijk - Excelsior Maassluis
2:1
HOLLANDA: Derde Divisie
74'
TEC - Barendrecht
3:1
74'
USV Hercules - RKAV Volendam
4:0
HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
41'
Alkmaar K - Heerenveen K
0:0
41'
Den Haag K - Ajax K
0:1
41'
Feyenoord K - Utrecht K
0:1
41'
PEC Zwolle K - Sittard K
0:0
41'
PSV K - Excelsior K
0:1
41'
Twente K - Telstar K
1:0
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
82'
Norwich U18 - Brighton U18
2:6
İRAN: Pro Lig
64'
Shams Azar Qazvin - Malavan
1:0
45+'
Mes Rafsanjan - Sepahan
0:1
21'
Havadar SC - Persepolis
0:0
11'
Aluminium Arak - Sanat-Naft
0:0
İRLANDA: National League Women
52'
DLR Waves K - Shelbourne K
0:1
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
50'
Livingston - St. Johnstone
0:1
48'
Ross County - Motherwell
1:2
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
47'
Hearts - Dundee FC
1:0
47'
St. Mirren - Kilmarnock
0:1
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
50'
Hamilton - Alloa
2:1
53'
Inverness - Montrose
0:0
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
53'
Peterhead - Spartans
0:2
52'
Stirling - Dumbarton
0:0
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
51'
East Kilbride - Stranraer
1:1
İSPANYA: LaLiga2
Fasilə
Ferrol - Alcorcon
0:0
Fasilə
Gijon - Andorra
2:1
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
49'
Tarazona - Sabadell
2:0
11'
Lugo - Cornella
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
11'
Arzua - Silva SD
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
Fasilə
Tuilla - Barcia
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
11'
UD Samano - Escobedo
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
11'
Leioa - San Ignacio
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
55'
Rapitenca - FC L'escala
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
55'
Patacona - Burriana
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
75'
Ponferradina B - Almazan
0:2
55'
Colegios Diocesanos - Leonesa B
0:0
11'
La Virgen - Villaralbo
0:0
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
11'
Hapoel Jerusalem - B. Jerusalem
0:0
11'
H. Tel Aviv - Ashdod
0:0
11'
M. Petach Tikva - H. Petah Tikva
1:0
11'
Netanya - Hapoel Hadera
0:0
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
55'
Stockholm Internazionale - FBK Karlstad
2:0
11'
Nordic United - Taby
0:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
51'
Rosengard - Ljungskile
2:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
54'
Algarna-Harnosand - Bergnasets
0:2
52'
Team TG - Lucksta
3:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
49'
Gamla Upsala K - Alingsas K
0:3
İSVİÇRE: Promotion League
46'
Bavois - St. Gallen II
1:1
53'
Bruhl SG - Breitenrain
0:1
53'
Bulle - Paradiso
1:2
54'
Lugano II - Basel II
2:2
11'
Etoile-Carouge - Young Boys II
0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
11'
Echallens - La Chaux-De-Fonds
1:0
11'
Grand-Saconnex - Pully
0:0
11'
Yverdon II - Sarraz-Ecleplens
1:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
11'
Muttenz - Rotkreuz
1:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
53'
Eschen - Uzwil
1:0
45+'
Kreuzlingen - Linth
2:1
48'
Tuggen - Hongg
1:0
48'
Wettswil-Bonstetten - Balzers
0:0
Fasilə
YF Juventus - Freienbach
1:1
11'
Mendrisio - Grasshopper II
0:1
11'
Taverne - Kosova
1:0
İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
49'
Aarau K - Grasshopper K
0:4
53'
Luzern K - St. Gallen K
0:5
İTALYA: Serie D - Winners stage
49'
Caldiero Terme - Union Clodiense
0:0
İZLANDA: Besta deild karla
52'
Akranes - Vestri
1:0
İZLANDA: Division 2
53'
KFG Gardabaer - Haukar
0:1
51'
Volsungur - Selfoss
0:0
11'
Throttur Vogar - Hottur / Huginn
0:0
KONGO: Ligue 1
50'
Otoho d'Oyo - Kondzo
1:0
LETONYA: Virsliga
11'
Grobina - Auda
0:0
LETONYA: 1. Liga
51'
Ogre United - Tukums 2000 2
1:0
55'
Riga FC 2 - Leevon PPK
1:1
LİTVANYA: A Lyga
53'
Suduva - Dziugas Telsiai
0:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
84'
MTK Budapest - Puskas Academy
1:3
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
11'
Pecsi - Soroksar
0:0
MACARİSTAN: NB III - Northeast
11'
Debreceni EAC - Debrecen II
0:0
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
90+'
Lun Lok - Benfica
1:8
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
11'
Milsami - Petrocub
0:0
NORVEÇ: OBOS-ligaen
54'
Aalesund - Vålerenga
0:1
54'
Åsane - Start
0:0
53'
Bryne - Mjondalen
1:0
55'
Kongsvinger - Raufoss
1:1
55'
Lyn - Levanger
2:1
50'
Moss - Stabaek
0:2
53'
Ranheim - Egersund
1:0
51'
Sogndal - Sandnes
4:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
51'
Arendal - Halden
0:1
56'
Eik-Tonsberg - Jerv
1:0
Fasilə
Notodden - Flekkeroy
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
52'
Ardal - OS
1:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
53'
Sola - Fram
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
51'
Asker - Oppsal
2:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
86'
Spjelkavik - Skedsmo
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
50'
Floya - Sprint-Jeloy
1:0
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
26'
Arna-Bjørnar K - Brann K
0:2
ÖZBEKİSTAN: Super League
49'
Metallurg Bekabad - Qizilqum
0:0
53'
Olympic - Pakhtakor
0:0
PARAGUAY: Division Intermedia
53'
Pastoreo - Encarnacion FC
1:2
52'
Recoleta - San Lorenzo
1:2
POLONYA: Division 2
52'
Hutnik Krakow - Lech II
2:0
48'
Zaglebie II - Wisla Pulawy
0:0
Fasilə
KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg
0:1
11'
Sandecja - Elblag
0:0
POLONYA: III Liga - Group I
90+'
Zambrow - Warta Sieradz
1:2
52'
Mlawa - Pilica Bialobrzegi
1:0
11'
Belchatow - Wikielec
0:0
11'
Pelikan - LKS Lomza
0:1
POLONYA: III Liga - Group II
52'
Elana Torun - Unia Swarzedz
1:0
57'
Starogard Gdanski - Gedania Gdansk
1:1
POLONYA: III Liga - Group III
56'
Warta Gorzow - Stilon Gorzow
0:1
11'
Gwarek Tarnowskie Gory - Rakow II
0:1
11'
Unia Turza Slaska - Sleza Wroclaw
0:0
POLONYA: III Liga - Group IV
11'
Chelmianka Chelm - Garbarnia
0:0
11'
Orleta Radzyn - Czarni Polaniec
0:0
11'
Wisloka Debica - Podhale Nowy Targ
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal
41'
Portimonense - Rio Ave
0:1
41'
Vizela - Estrela
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
41'
Vilaverdense - Penafiel
0:1
PORTEKİZ: Liga BPI Women
90+'
Torreense K - Braga K
2:1
RUANDA: Premier League
90+'
Kiyovu - Rayon Sport
1:0
RUSYA: Premier Ligi
79'
Sp. Moscow - Krasnodar
1:0
RUSYA: FNL
50'
Arsenal Tula - Neftekhimik
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
51'
Murom - FK Novosibirsk
0:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
80'
Nazran - FC Sevastopol
0:2
49'
Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2
0:1
Fasilə
Maykop - Biolog
1:0
51'
Rubin Yalta - Dynamo Stavropol
0:2
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
82'
Podbrezova - Slovan Bratislava
1:1
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
57'
Zilina K - Petrzalka K
2:0
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
11'
Al-Hilal - Al Hazem
0:0
11'
Al-Raed - Al Taee
0:0
UKRAYNA: Premier League
11'
Shakhtar - Dyn. Kyiv
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love