Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Canlı Oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
48'
FC Köln - Union Berlin
1:2
49'
Freiburg - Heidenheim
1:1
50'
Mönchengladbach - Frankfurt
1:1
49'
RB Leipzig - Bremen
0:1
İNGİLTERE: Premier League
39'
Bournemouth - Brentford
0:0
39'
Everton - Sheffield Utd
1:0
39'
Newcastle - Brighton
0:1
39'
Tottenham - Burnley
1:1
39'
West Ham - Luton
0:1
39'
Wolves - Crystal Palace
0:2
İSPANYA: LaLiga
24'
Villarreal - Sevilla
0:0
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
76'
Adanaspor - Bandırmaspor
1:0
74'
Boluspor - Çorum
2:0
75'
Erzurumspor - Eyüpspor
0:3
77'
Göztepe - Bodrumspor
0:1
74'
Kocaelispor - Sakaryaspor
0:1
79'
Şanlıurfaspor - Manisa FK
1:0
79'
Tuzlaspor - Gençlerbirliği
0:1
ALMANYA: 3. Liga
9'
Mannheim - Sandhausen
1:0
ALMANYA: Regionalliga North
39'
Jeddeloh - Spelle-Venhaus
1:0
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
73'
Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup
1:2
76'
Hohenwestedt - Heider SV
1:1
39'
Oldenburger - Eichede
0:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
83'
Sasel - Rugenbergen
2:3
79'
TSV Buchholz 08 - Harksheide
2:0
ALMANYA: Oberliga Bremen
81'
Blumenthaler - Komet Arsten
4:2
80'
BTS Neustadt - Bremen II
1:1
79'
Geestemunde - OSC Bremerhaven
4:1
70'
Hemelingen - TURA Bremen
0:1
76'
Leher - Blockdiek
1:1
86'
Oberneuland - Brinkumer
1:2
76'
Vatan Bremen - Woltmershausen
2:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
77'
Delmenhorst - Arminia Hannover
2:0
80'
Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg
0:5
39'
Eintracht Celle - BSV Rehden
1:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
75'
Alzenau - Giessen
0:2
Yenilənmə Gözlənilir
Erlensee - Friedberg
0:3
75'
Fernwald - Baunatal
2:0
78'
Waldgirmes - Hanau
2:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Fasilə
Kaiserslautern II - Diefflen
0:1
47'
Mechtersheim - Gonsenheim
0:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
82'
Wurzburger FV - Bayern Hof
0:3
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
53'
Nordlingen - Ismaning
0:0
ANGOLA: Girabola League
39'
Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul
1:0
9'
Interclube - Libolo
0:0
ARJANTİN: Primera B - Apertura
39'
Dock Sud - Deportivo Armenio
1:0
ARNAVUTLUK: Süper Lig
39'
Egnatia - Tirana
0:2
39'
Laci - Kukesi
1:0
39'
Partizani - Erzeni
2:0
39'
Teuta - Din. Tirana
0:0
39'
Vllaznia - Skenderbeu
1:2
AVRUPA: Premier League (Crimea)
80'
Inkomport - Alushta-Crimea
4:1
81'
Ocean Kerch - Kyzyltash
3:1
82'
TSK Simferopol - Sparta-KT
3:1
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
46'
Fransa U17 K - İngiltere U17 K
0:0
50'
Norveç U17 K - İsveç U17 K
1:0
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
39'
Wiener Viktoria - SV Oberwart
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Central
76'
Ried (Am) - ASK Klagenfurt
0:1
51'
Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt
1:0
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
82'
Wals-Grunau - Dornbirner SV
1:1
AVUSTURYA: Karnten
39'
Treibach - SC Landskron
1:0
AVUSTURYA: Niederosterreich
9'
Retz - Warth
0:0
AVUSTURYA: Vorarlberg
46'
Lauterach - Alberschwende
0:1
39'
Rotenberg - A. Lustenau (Am)
0:1
AVUSTURYA: Wien
46'
Simmeringer - A XIII-Auhof Center
1:2
39'
1980 Wien - Stammersdorf
1:0
39'
Stadlau - Wienerberger
0:1
AVUSTURYA: Bundesliga Women
79'
Altach/Vorderland K - Dornbirn K
1:1
AZERBAYCAN: Premier Lig
80'
Araz - Turan
0:1
BAE: 1. Lig
34'
Al Urooba - Al Dhafra
0:0
34'
Dibba Al Fujairah - Masafi
1:0
34'
Gulf United - Gulf Heroes
1:1
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
24'
Club Brugge K - Genk K
0:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
39'
Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk
1:0
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
39'
Siroki Brijeg - Velez Mostar
0:1
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
79'
Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20
2:0
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
39'
Arda - Botev Plovdiv
0:1
BURUNDİ: Coupe du President
80'
Deira - Vital O
0:0
CEZAYİR: Ligue 2
39'
Annaba - Ouargla
1:0
39'
ASM Oran - Medea
3:0
39'
Batna - Khroub
1:0
39'
Chelghoum - Mlila
0:0
39'
GC Mascara - Kolea
0:0
39'
Ghozlane - Harrach
0:0
39'
MO Constantine - Eulma
1:1
39'
Olympique Akbou - Telaghema
0:0
39'
Olympique Magrane - MSP Batna
0:0
39'
Oued Sly - El Khemis
1:0
39'
SC Mecheria - Temouchent
0:0
39'
WA Mostaganem - Guir Abadla
2:0
39'
Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
78'
Ostrava - Mlada Boleslav
0:1
80'
Plzen - Slovacko
2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
81'
Banik Most-Sous - Teplice B
0:5
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
9'
FK Frydek-Mistek - Start Brno
0:0
9'
Uhersky Brod - Znojmo
0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
Yenilənmə Gözlənilir
Stara Rise - Zdar na Sazavou
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
9'
Nove Sady - Vsechovice
0:0
9'
Prerov - Holesov
0:0
9'
Skastice - Vsetin
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Sternberk - Strani
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
Yenilənmə Gözlənilir
Jesenik - Frenstat p. R.
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Protivin - TJ Osek
5:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
90'
Nachod - Chlumec nad Cidlinou B
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Belotin - Zelatovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Rapotin - Bohunovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Urcice - Mohelnice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Srbice - Ledvice
1:0
Yenilənmə Gözlənilir
Usti n. L. B - Vilemov
2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
Yenilənmə Gözlənilir
Nove Mesto na Morave B - Kamenice nad Lipou
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Hluk - Stitna nad Vlari
0:0
9'
Morkovice - Luhacovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Osvetimany - Francova Lhota
0:0
9'
Slusovice - Kvasice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
54'
Prague Raptors K - Teplice K
2:4
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
77'
Aarhus K - Nordsjaelland K
1:0
ESTONYA: Meistr ligi
39'
Kuressaare - Tammeka
0:0
FAROE ADALARI: 1. Deild
24'
Klaksvik 2 - FC Suduroy
1:2
FİLİPİNLER: PFL
79'
Don Bosco Garelli - Tuloy
1:3
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
39'
Oulu - Gnistan
0:1
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
82'
Polokwane - Sekhukhune
0:0
80'
Swallows - Stellenbosch
2:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
77'
Georgia - Loco. Tbilisi
3:0
39'
Din. Tbilisi 2 - Khobi
1:1
HIRVATİSTAN: Prva NL
90+'
Vukovar 1991 - Dubrava
3:1
HOLLANDA: Tweede Divisie
77'
ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys
3:1
77'
AFC - ACV Assen
1:0
72'
Rijnsburgse Boys - Lisse
0:1
Fasilə
Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
0:2
49'
Katwijk - Excelsior Maassluis
1:1
HOLLANDA: Derde Divisie
79'
DVS '33 Ermelo - ODIN '59
5:1
79'
IJsselmeervogels - VV DOVO
1:1
74'
Kloetinge - SteDoCo
1:0
Fasilə
TEC - Barendrecht
2:1
Fasilə
USV Hercules - RKAV Volendam
3:0
HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
9'
Alkmaar K - Heerenveen K
0:0
9'
Den Haag K - Ajax K
0:0
9'
Feyenoord K - Utrecht K
0:0
9'
PEC Zwolle K - Sittard K
0:0
9'
PSV K - Excelsior K
0:0
9'
Twente K - Telstar K
0:0
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
79'
Reading U21 - Nottingham U21
3:1
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
50'
Norwich U18 - Brighton U18
1:5
İRAN: Pro Lig
Fasilə
Shams Azar Qazvin - Malavan
1:0
19'
Mes Rafsanjan - Sepahan
0:1
İRLANDA: National League Women
39'
DLR Waves K - Shelbourne K
0:1
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
39'
Livingston - St. Johnstone
0:1
39'
Ross County - Motherwell
1:1
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
39'
Hearts - Dundee FC
1:0
39'
St. Mirren - Kilmarnock
0:0
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
39'
Hamilton - Alloa
1:1
39'
Inverness - Montrose
0:1
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
39'
Peterhead - Spartans
0:2
39'
Stirling - Dumbarton
0:0
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
39'
East Kilbride - Stranraer
1:0
İSPANYA: LaLiga2
24'
Ferrol - Alcorcon
0:0
24'
Gijon - Andorra
1:0
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
39'
Tarazona - Sabadell
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
24'
Tuilla - Barcia
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
39'
Rapitenca - FC L'escala
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
39'
Patacona - Burriana
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
Fasilə
Ponferradina B - Almazan
0:2
39'
Colegios Diocesanos - Leonesa B
0:0
İSVEÇ: Allsvenskan
81'
AIK Stockholm - Sirius
0:3
81'
Halmstad - Mjallby
1:3
İSVEÇ: Superettan
82'
Sundsvall - Landskrona
1:3
81'
Varberg - Orgryte
1:2
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
39'
Stockholm Internazionale - FBK Karlstad
2:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
39'
Rosengard - Ljungskile
1:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
39'
Algarna-Harnosand - Bergnasets
0:2
39'
Team TG - Lucksta
3:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
77'
Eskilstuna Utd K - Lidkoping K
0:0
81'
Jitex K - Örebro K
3:2
39'
Gamla Upsala K - Alingsas K
0:2
İSVİÇRE: Promotion League
39'
Bavois - St. Gallen II
0:0
39'
Bruhl SG - Breitenrain
0:1
39'
Bulle - Paradiso
1:2
39'
Lugano II - Basel II
1:2
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
77'
Meyrin - Sion II
2:1
77'
Portalban - Vevey
0:3
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
39'
Eschen - Uzwil
1:0
39'
Kreuzlingen - Linth
2:1
39'
Tuggen - Hongg
0:0
39'
Wettswil-Bonstetten - Balzers
0:0
39'
YF Juventus - Freienbach
1:1
İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
39'
Aarau K - Grasshopper K
0:3
39'
Luzern K - St. Gallen K
0:4
İTALYA: Serie D - Winners stage
39'
Caldiero Terme - Union Clodiense
0:0
İTALYA: Primavera 1
77'
Atalanta U19 - Verona U19
1:2
84'
Sampdoria U19 - Empoli U19
0:2
İTALYA: Primavera 2
80'
Ascoli U19 - Spezia U19
1:0
77'
Benevento U19 - Cosenza U19
0:0
79'
Brescia U19 - Sudtirol U19
2:1
79'
Cremonese U19 - Cittadella U19
4:0
86'
Crotone U19 - Perugia U19
3:1
82'
Entella U19 - Pescara U19
2:1
80'
Padova U19 - Alessandria U19
1:0
82'
Palermo U19 - Monopoli U19
0:0
82'
Parma U19 - Reggiana U19
1:0
79'
Pisa U19 - Napoli U19
0:1
78'
Renate U19 - AlbinoLeffe U19
3:1
81'
Udinese U19 - Spal U19
1:0
73'
Venezia U19 - FeralpiSalo U19
3:1
78'
Vicenza U19 - Como U19
2:0
İZLANDA: Besta deild karla
39'
Akranes - Vestri
0:0
İZLANDA: Division 2
39'
KFG Gardabaer - Haukar
0:1
39'
Volsungur - Selfoss
0:0
KONGO: Ligue 1
39'
Otoho d'Oyo - Kondzo
0:0
LETONYA: Virsliga
82'
Metta - Jelgava
3:0
LETONYA: 1. Liga
39'
Ogre United - Tukums 2000 2
1:0
39'
Riga FC 2 - Leevon PPK
1:1
LİTVANYA: A Lyga
39'
Suduva - Dziugas Telsiai
0:0
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
74'
Al Ansar - Safa
1:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
52'
MTK Budapest - Puskas Academy
1:3
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
61'
Lun Lok - Benfica
1:5
MALEZYA: Süper Lig
78'
Terengganu - Perak
2:1
MISIR: Premier Lig
71'
Arab Contractors - Al Ittihad
0:1
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
83'
Balti - Dacia Buiucani
2:2
MOZAMBİK: Mocambola
79'
Black Bulls - Ferroviario Beira
2:1
NORVEÇ: OBOS-ligaen
39'
Aalesund - Vålerenga
0:1
39'
Åsane - Start
0:0
39'
Bryne - Mjondalen
1:0
39'
Kongsvinger - Raufoss
0:1
39'
Lyn - Levanger
2:0
39'
Moss - Stabaek
0:0
39'
Ranheim - Egersund
1:0
39'
Sogndal - Sandnes
3:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
39'
Arendal - Halden
0:0
39'
Eik-Tonsberg - Jerv
1:0
39'
Notodden - Flekkeroy
0:1
NORVEÇ: Division 2, avd 2
80'
Eidsvold - Strindheim
3:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
78'
Haugesund 2 - Loddefjord
0:1
39'
Ardal - OS
1:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
39'
Sola - Fram
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
79'
Frigg - Ullern
2:0
39'
Asker - Oppsal
2:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
78'
Surnadal - Nardo
1:1
77'
Verdal - Melhus
1:3
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
77'
Ready - Funnefoss/Vormsund
3:0
54'
Spjelkavik - Skedsmo
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
77'
Elverum - Fyllingsdalen
2:0
39'
Floya - Sprint-Jeloy
0:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
39'
Metallurg Bekabad - Qizilqum
0:0
39'
Olympic - Pakhtakor
0:0
PARAGUAY: Division Intermedia
39'
Pastoreo - Encarnacion FC
1:2
39'
Recoleta - San Lorenzo
0:1
POLONYA: Ekstraklasa
79'
Gornik Zabrze - Stal Mielec
1:0
POLONYA: Division 1
75'
Chrobry Glogow - R. Rzeszow
1:1
POLONYA: Division 2
39'
Hutnik Krakow - Lech II
0:0
39'
Zaglebie II - Wisla Pulawy
0:0
24'
KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg
0:1
POLONYA: III Liga - Group I
75'
Zambrow - Warta Sieradz
1:1
39'
Mlawa - Pilica Bialobrzegi
0:0
POLONYA: III Liga - Group II
79'
Blekitni Stargard - Vineta W.
5:0
39'
Elana Torun - Unia Swarzedz
1:0
39'
Starogard Gdanski - Gedania Gdansk
0:1
POLONYA: III Liga - Group III
82'
Starowice Dolne - Carina Gubin
2:1
39'
Warta Gorzow - Stilon Gorzow
0:1
PORTEKİZ: Liga Portugal
9'
Portimonense - Rio Ave
0:0
9'
Vizela - Estrela
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
79'
Torreense - Feirense
2:0
9'
Vilaverdense - Penafiel
0:1
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
78'
Boavista U19 - Lusitania FC U19
4:0
PORTEKİZ: Liga BPI Women
74'
Benfica K - Racing Power K
1:0
74'
Damaiense K - Sporting K
0:1
77'
Maritimo K - Valadares Gaia K
0:2
76'
Torreense K - Braga K
2:1
RUANDA: Premier League
84'
Etoile de L'Est - Bugesera
0:3
60'
Kiyovu - Rayon Sport
0:0
75'
Sunrise - Marines
1:0
RUSYA: Premier Ligi
47'
Sp. Moscow - Krasnodar
1:0
RUSYA: FNL
39'
Arsenal Tula - Neftekhimik
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
39'
Murom - FK Novosibirsk
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
78'
D. Bryansk - Kursk
1:0
78'
Kaluga - Mashuk
1:2
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
81'
Forte Taganrog - Astrakhan
1:0
81'
Kholding - Kamensk-Shakhtinsky
1:1
76'
Nart Cherkessk - Nalchik
3:2
48'
Nazran - FC Sevastopol
0:1
39'
Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2
0:1
39'
Maykop - Biolog
1:0
39'
Rubin Yalta - Dynamo Stavropol
0:2
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
82'
Tre Penne - Cosmos
0:0
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
50'
Podbrezova - Slovan Bratislava
1:0
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
39'
Zilina K - Petrzalka K
1:0
SLOVENYA: Prva Liga
75'
Rogaska - Aluminij
1:4
SOMALİ: National league
88'
Kigs - Midnimo
2:1
TAYLAND: Thai League 1
82'
Sukhothai - Police Tero
2:0
UGANDA: Premier League
83'
BUL - Gadaffi
0:0
82'
Kitara - Busoga
2:2
80'
Maroons - Bright Stars
0:0
83'
NEC FC - Vipers
0:0
76'
UPDF - Villa
0:1
79'
URA SC - Kampala City
0:0
81'
Wakiso Giants - Mbarara City
1:0
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
79'
Panthers FC Uman K - Veres-Rivne K
4:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
81'
Cerro CA - Danubio
2:0
URUGUAY: Segunda Division
75'
Albion - La Luz
1:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
78'
Levadiakos - AEL Larissa
1:2
ZİMBABVE: Premier Soccer League
83'
Bulawayo Chiefs - Chicken Inn
0:0
75'
GreenFuel - ZPC Kariba
1:0
74'
Simba Bhora - Ngezi Platinum
1:1
84'
Yadah - CAPS Utd
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love