Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
Fasilə
FC Köln - Union Berlin
1:2
Fasilə
Freiburg - Heidenheim
1:1
Fasilə
Mönchengladbach - Frankfurt
1:1
Fasilə
RB Leipzig - Bremen
0:1
İNGİLTERE: Premier League
22'
Bournemouth - Brentford
0:0
22'
Everton - Sheffield Utd
0:0
22'
Newcastle - Brighton
0:1
22'
Tottenham - Burnley
0:0
22'
West Ham - Luton
0:1
22'
Wolves - Crystal Palace
0:0
İSPANYA: LaLiga
7'
Villarreal - Sevilla
0:0
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
59'
Adanaspor - Bandırmaspor
0:0
57'
Boluspor - Çorum
0:0
58'
Erzurumspor - Eyüpspor
0:3
60'
Göztepe - Bodrumspor
0:1
56'
Kocaelispor - Sakaryaspor
0:1
62'
Şanlıurfaspor - Manisa FK
1:0
62'
Tuzlaspor - Gençlerbirliği
0:1
ALMANYA: Regionalliga North
22'
Jeddeloh - Spelle-Venhaus
0:0
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
56'
Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup
1:2
59'
Hohenwestedt - Heider SV
1:0
22'
Oldenburger - Eichede
0:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
66'
Sasel - Rugenbergen
1:3
62'
TSV Buchholz 08 - Harksheide
1:0
ALMANYA: Oberliga Bremen
64'
Blumenthaler - Komet Arsten
3:2
62'
BTS Neustadt - Bremen II
1:1
62'
Geestemunde - OSC Bremerhaven
4:0
53'
Hemelingen - TURA Bremen
0:1
58'
Leher - Blockdiek
1:1
68'
Oberneuland - Brinkumer
1:1
59'
Vatan Bremen - Woltmershausen
1:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
60'
Delmenhorst - Arminia Hannover
2:0
63'
Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg
0:5
22'
Eintracht Celle - BSV Rehden
1:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
57'
Alzenau - Giessen
0:2
Yenilənmə Gözlənilir
Erlensee - Friedberg
0:3
58'
Fernwald - Baunatal
2:0
61'
Waldgirmes - Hanau
2:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
85'
RW Koblenz - Pfeddersheim
4:0
45+'
Kaiserslautern II - Diefflen
0:1
Fasilə
Mechtersheim - Gonsenheim
0:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
65'
Wurzburger FV - Bayern Hof
0:3
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
Fasilə
Nordlingen - Ismaning
0:0
ANGOLA: Girabola League
22'
Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul
1:0
ARJANTİN: Primera B - Apertura
22'
Dock Sud - Deportivo Armenio
0:0
ARNAVUTLUK: Süper Lig
22'
Egnatia - Tirana
0:2
22'
Laci - Kukesi
0:0
22'
Partizani - Erzeni
1:0
22'
Teuta - Din. Tirana
0:0
22'
Vllaznia - Skenderbeu
1:2
AVRUPA: Premier League (Crimea)
63'
Inkomport - Alushta-Crimea
3:0
64'
Ocean Kerch - Kyzyltash
2:0
65'
TSK Simferopol - Sparta-KT
3:0
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
45+'
Fransa U17 K - İngiltere U17 K
0:0
Fasilə
Norveç U17 K - İsveç U17 K
1:0
AVUSTURYA: 2. Liga
90+'
Grazer - Horn
1:1
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
22'
Wiener Viktoria - SV Oberwart
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Central
59'
Ried (Am) - ASK Klagenfurt
0:1
Fasilə
Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
65'
Wals-Grunau - Dornbirner SV
1:0
AVUSTURYA: Karnten
22'
Treibach - SC Landskron
1:0
AVUSTURYA: Vorarlberg
Fasilə
Lauterach - Alberschwende
0:1
22'
Rotenberg - A. Lustenau (Am)
0:0
AVUSTURYA: Wien
45+'
Simmeringer - A XIII-Auhof Center
0:2
22'
1980 Wien - Stammersdorf
0:0
22'
Stadlau - Wienerberger
0:0
AVUSTURYA: Bundesliga Women
62'
Altach/Vorderland K - Dornbirn K
0:1
AZERBAYCAN: Premier Lig
63'
Araz - Turan
0:1
BAE: 1. Lig
17'
Al Urooba - Al Dhafra
0:0
17'
Dibba Al Fujairah - Masafi
1:0
17'
Gulf United - Gulf Heroes
1:1
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
7'
Club Brugge K - Genk K
0:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
22'
Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk
0:0
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
22'
Siroki Brijeg - Velez Mostar
0:0
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
62'
Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20
1:0
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
22'
Arda - Botev Plovdiv
0:0
BURUNDİ: Coupe du President
63'
Deira - Vital O
0:0
CEZAYİR: Ligue 2
22'
Annaba - Ouargla
0:0
22'
ASM Oran - Medea
2:0
22'
Batna - Khroub
0:0
22'
Chelghoum - Mlila
0:0
22'
GC Mascara - Kolea
0:0
22'
Ghozlane - Harrach
0:0
22'
MO Constantine - Eulma
1:1
22'
Olympique Akbou - Telaghema
0:0
22'
Olympique Magrane - MSP Batna
0:0
22'
Oued Sly - El Khemis
1:0
22'
SC Mecheria - Temouchent
0:0
22'
WA Mostaganem - Guir Abadla
0:0
22'
Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
60'
Ostrava - Mlada Boleslav
0:1
63'
Plzen - Slovacko
2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
64'
Banik Most-Sous - Teplice B
0:5
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Protivin - TJ Osek
5:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo
0:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
73'
Nachod - Chlumec nad Cidlinou B
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Srbice - Ledvice
1:0
Yenilənmə Gözlənilir
Usti n. L. B - Vilemov
2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
Fasilə
Prague Raptors K - Teplice K
2:4
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
60'
Aarhus K - Nordsjaelland K
1:0
ESTONYA: Meistr ligi
22'
Kuressaare - Tammeka
0:0
FAROE ADALARI: 1. Deild
7'
Klaksvik 2 - FC Suduroy
0:1
FİLİPİNLER: PFL
62'
Don Bosco Garelli - Tuloy
1:2
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
22'
Oulu - Gnistan
0:0
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
65'
Polokwane - Sekhukhune
0:0
63'
Swallows - Stellenbosch
1:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
90+'
Bolnisi - Dusheti
0:0
60'
Georgia - Loco. Tbilisi
2:0
22'
Din. Tbilisi 2 - Khobi
1:1
HIRVATİSTAN: Prva NL
76'
Vukovar 1991 - Dubrava
1:1
HOLLANDA: Tweede Divisie
81'
GVVV - Spakenburg
2:3
89'
HFC - Hardenberg
1:1
90+'
Scheveningen - Jong Almere City
2:2
60'
ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys
1:1
60'
AFC - ACV Assen
1:0
55'
Rijnsburgse Boys - Lisse
0:1
45+'
Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
0:1
Fasilə
Katwijk - Excelsior Maassluis
1:1
HOLLANDA: Derde Divisie
90+'
Eemdijk - DEM
0:3
89'
Harkemase Boys - Sparta Nijkerk
1:0
85'
Rijnvogels - Urk
3:1
62'
DVS '33 Ermelo - ODIN '59
4:1
62'
IJsselmeervogels - VV DOVO
0:1
57'
Kloetinge - SteDoCo
1:0
45+'
TEC - Barendrecht
0:0
45+'
USV Hercules - RKAV Volendam
3:0
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
62'
Reading U21 - Nottingham U21
2:1
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
Fasilə
Norwich U18 - Brighton U18
1:5
İRAN: Pro Lig
37'
Shams Azar Qazvin - Malavan
1:0
İRLANDA: National League Women
22'
DLR Waves K - Shelbourne K
0:0
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
22'
Livingston - St. Johnstone
0:1
22'
Ross County - Motherwell
1:1
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
22'
Hearts - Dundee FC
0:0
22'
St. Mirren - Kilmarnock
0:0
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
22'
Hamilton - Alloa
1:1
22'
Inverness - Montrose
0:0
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
22'
Peterhead - Spartans
0:1
22'
Stirling - Dumbarton
0:0
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
22'
East Kilbride - Stranraer
0:0
İSPANYA: LaLiga2
7'
Ferrol - Alcorcon
0:0
7'
Gijon - Andorra
0:0
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
22'
Tarazona - Sabadell
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
7'
Tuilla - Barcia
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
22'
Rapitenca - FC L'escala
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
22'
Patacona - Burriana
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
42'
Ponferradina B - Almazan
0:0
22'
Colegios Diocesanos - Leonesa B
0:0
İSVEÇ: Allsvenskan
64'
AIK Stockholm - Sirius
0:3
64'
Halmstad - Mjallby
0:3
İSVEÇ: Superettan
64'
Sundsvall - Landskrona
1:3
63'
Varberg - Orgryte
1:2
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
22'
Stockholm Internazionale - FBK Karlstad
2:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
22'
Rosengard - Ljungskile
1:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
22'
Team TG - Lucksta
1:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
60'
Eskilstuna Utd K - Lidkoping K
0:0
64'
Jitex K - Örebro K
2:2
22'
Gamla Upsala K - Alingsas K
0:2
İSVİÇRE: Promotion League
22'
Bavois - St. Gallen II
0:0
22'
Bruhl SG - Breitenrain
0:0
22'
Bulle - Paradiso
0:2
22'
Lugano II - Basel II
1:1
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
59'
Meyrin - Sion II
1:0
59'
Portalban - Vevey
0:2
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
22'
Eschen - Uzwil
1:0
22'
Kreuzlingen - Linth
0:0
22'
Tuggen - Hongg
0:0
22'
Wettswil-Bonstetten - Balzers
0:0
22'
YF Juventus - Freienbach
0:1
İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
22'
Aarau K - Grasshopper K
0:2
22'
Luzern K - St. Gallen K
0:3
İTALYA: Serie D - Winners stage
22'
Caldiero Terme - Union Clodiense
0:0
İTALYA: Primavera 1
60'
Atalanta U19 - Verona U19
1:0
67'
Sampdoria U19 - Empoli U19
0:2
İTALYA: Primavera 2
63'
Ascoli U19 - Spezia U19
1:0
60'
Benevento U19 - Cosenza U19
0:0
62'
Brescia U19 - Sudtirol U19
2:1
62'
Cremonese U19 - Cittadella U19
4:0
69'
Crotone U19 - Perugia U19
3:0
65'
Entella U19 - Pescara U19
1:1
63'
Padova U19 - Alessandria U19
0:0
65'
Palermo U19 - Monopoli U19
0:0
65'
Parma U19 - Reggiana U19
1:0
62'
Pisa U19 - Napoli U19
0:0
61'
Renate U19 - AlbinoLeffe U19
3:1
64'
Udinese U19 - Spal U19
1:0
56'
Venezia U19 - FeralpiSalo U19
2:1
61'
Vicenza U19 - Como U19
0:0
İZLANDA: Besta deild karla
22'
Akranes - Vestri
0:0
İZLANDA: Division 2
22'
KFG Gardabaer - Haukar
0:1
22'
Volsungur - Selfoss
0:0
KONGO: Ligue 1
22'
Otoho d'Oyo - Kondzo
0:0
LETONYA: Virsliga
64'
Metta - Jelgava
3:0
LETONYA: 1. Liga
22'
Ogre United - Tukums 2000 2
0:0
22'
Riga FC 2 - Leevon PPK
1:0
LİTVANYA: A Lyga
22'
Suduva - Dziugas Telsiai
0:0
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
57'
Al Ansar - Safa
1:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
Fasilə
MTK Budapest - Puskas Academy
1:3
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Lun Lok - Benfica
1:3
MALAVİ: Super League
87'
Civo Utd - Bangwe All Stars
1:1
84'
FOMO - Baka City
1:1
86'
MAFCO - Big Bullets
1:0
90'
Mighty Wanderers - Karonga United
1:0
80'
Moyale Barracks - Chitipa United
1:1
MALEZYA: Süper Lig
61'
Terengganu - Perak
1:1
MISIR: Premier Lig
54'
Arab Contractors - Al Ittihad
0:0
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
66'
Balti - Dacia Buiucani
2:2
MOZAMBİK: Mocambola
62'
Black Bulls - Ferroviario Beira
2:1
NORVEÇ: OBOS-ligaen
22'
Aalesund - Vålerenga
0:0
22'
Åsane - Start
0:0
22'
Bryne - Mjondalen
1:0
22'
Kongsvinger - Raufoss
0:1
22'
Lyn - Levanger
1:0
22'
Moss - Stabaek
0:0
22'
Ranheim - Egersund
1:0
22'
Sogndal - Sandnes
1:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
22'
Arendal - Halden
0:0
22'
Eik-Tonsberg - Jerv
1:0
22'
Notodden - Flekkeroy
0:1
NORVEÇ: Division 2, avd 2
63'
Eidsvold - Strindheim
2:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
61'
Haugesund 2 - Loddefjord
0:1
22'
Ardal - OS
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
22'
Sola - Fram
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
62'
Frigg - Ullern
2:0
22'
Asker - Oppsal
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
60'
Surnadal - Nardo
1:1
60'
Verdal - Melhus
1:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
60'
Ready - Funnefoss/Vormsund
2:0
Fasilə
Spjelkavik - Skedsmo
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
60'
Elverum - Fyllingsdalen
1:0
22'
Floya - Sprint-Jeloy
0:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
22'
Metallurg Bekabad - Qizilqum
0:0
22'
Olympic - Pakhtakor
0:0
PARAGUAY: Division Intermedia
22'
Pastoreo - Encarnacion FC
0:1
22'
Recoleta - San Lorenzo
0:0
POLONYA: Ekstraklasa
62'
Gornik Zabrze - Stal Mielec
1:0
POLONYA: Division 1
58'
Chrobry Glogow - R. Rzeszow
2:0
POLONYA: Division 2
22'
Hutnik Krakow - Lech II
0:0
22'
Zaglebie II - Wisla Pulawy
0:0
7'
KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg
0:0
POLONYA: III Liga - Group I
58'
Zambrow - Warta Sieradz
1:1
22'
Mlawa - Pilica Bialobrzegi
0:0
POLONYA: III Liga - Group II
62'
Blekitni Stargard - Vineta W.
4:0
22'
Elana Torun - Unia Swarzedz
1:0
22'
Starogard Gdanski - Gedania Gdansk
0:1
POLONYA: III Liga - Group III
65'
Starowice Dolne - Carina Gubin
1:1
22'
Warta Gorzow - Stilon Gorzow
0:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
62'
Torreense - Feirense
2:0
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
61'
Boavista U19 - Lusitania FC U19
4:0
PORTEKİZ: Liga BPI Women
57'
Benfica K - Racing Power K
1:0
57'
Damaiense K - Sporting K
0:1
60'
Maritimo K - Valadares Gaia K
0:2
59'
Torreense K - Braga K
2:1
RUANDA: Premier League
66'
Etoile de L'Est - Bugesera
0:3
Fasilə
Kiyovu - Rayon Sport
0:0
58'
Sunrise - Marines
1:0
RUSYA: Premier Ligi
Fasilə
Sp. Moscow - Krasnodar
1:0
RUSYA: FNL
22'
Arsenal Tula - Neftekhimik
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
22'
Murom - FK Novosibirsk
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
61'
D. Bryansk - Kursk
1:0
61'
Kaluga - Mashuk
1:2
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
64'
Forte Taganrog - Astrakhan
0:0
64'
Kholding - Kamensk-Shakhtinsky
1:1
59'
Nart Cherkessk - Nalchik
3:2
45+'
Nazran - FC Sevastopol
0:1
22'
Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2
0:1
22'
Maykop - Biolog
0:0
22'
Rubin Yalta - Dynamo Stavropol
0:0
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
65'
Tre Penne - Cosmos
0:0
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Podbrezova - Slovan Bratislava
1:0
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
Yenilənmə Gözlənilir
Presov K - Topolcany GFC K
0:0
22'
Zilina K - Petrzalka K
0:0
SLOVENYA: Prva Liga
58'
Rogaska - Aluminij
0:4
SOMALİ: National league
71'
Kigs - Midnimo
1:0
TAYLAND: Thai League 1
65'
Sukhothai - Police Tero
2:0
UGANDA: Premier League
65'
BUL - Gadaffi
0:0
65'
Kitara - Busoga
2:2
63'
Maroons - Bright Stars
0:0
66'
NEC FC - Vipers
0:0
58'
UPDF - Villa
0:1
62'
URA SC - Kampala City
0:0
64'
Wakiso Giants - Mbarara City
1:0
UKRAYNA: Premier League
90+'
Obolon - Rukh Lviv
0:0
UKRAYNA: U19 League
83'
Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19
3:1
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
62'
Panthers FC Uman K - Veres-Rivne K
4:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
64'
Cerro CA - Danubio
2:0
URUGUAY: Segunda Division
58'
Albion - La Luz
0:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
60'
Levadiakos - AEL Larissa
0:2
ZİMBABVE: Premier Soccer League
66'
Bulawayo Chiefs - Chicken Inn
0:0
57'
GreenFuel - ZPC Kariba
1:0
57'
Simba Bhora - Ngezi Platinum
0:1
67'
Yadah - CAPS Utd
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love