Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Dünən Keçirilən Oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Playofflar
22:00
PSG - Dortmund
0:1
TÜRKİYE: Türkiye Kupası
20:30
Beşiktaş - Ankaragücü
1:0
ALMANYA: 2. Bundesliga
19:30
Osnabruck - Schalke
0:4
ALMANYA: Regionalliga Batı
20:00
Wuppertaler - Düsseldorf II
1:0
ALMANYA: Oberliga Bremen
20:00
Bremen II - Oberneuland
14:0
ARJANTİN: Primera Nacional
21:05
Talleres (R.E) - Racing Cordoba
0:0
ARJANTİN: Torneo Federal
02:35
Sportivo Belgrano - Douglas Haig
1:1
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00
Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros
0:1
ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00
Banfield 2 - San Lorenzo 2
1:1
21:00
Belgrano 2 - Racing Club 2
2:1
21:00
Sarmiento Junin 2 - Estudiantes 2
0:1
21:00
Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2
2:1
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
02:00
Caiquetio - CDRA
4:1
04:00
Sport Boys - Caravel
0:1
ASYA: AFC Asian Cup Women U17
11:00
Çin U17 K - Avustralya U17 K
3:0
14:00
Japonya U17 K - Tayland U17 K
4:0
AVUSTRALYA: NSW League One
13:00
Nepean - Hakoah Sydney
0:4
AVUSTURYA: Regionalliga Central
20:00
Weiz - Weindorf St. Anna
2:2
AVUSTURYA: Steiermark
20:00
Hartberg (Am) - Lebring
2:0
20:00
Ilzer SV - Stadtwerke Bruck/Mur
1:1
20:00
Lafnitz (Am) - Hohenhaus Schladming
5:2
20:00
SV Frauental - Koflach
1:2
20:00
SV Union Gnas - Furstenfeld
0:3
20:00
SV Wildon - Heiligenkreuz
2:1
20:00
UFC Fehring - Kalsdorf
1:1
20:00
Weinland Gamlitz - Tillmitsch
0:2
BAE: BAE Pro Ligi
19:45
Al-Wahda - Al Nasr
1:0
BANGLADEŞ: Federation Cup - Playofflar
12:00
Mohammedan - Bangladesh Police
2:1
BREZİLYA: Serie A
02:00
Dəyişilib
Juventude - Atletico GO
-:-
BREZİLYA: Serie B
01:00
Ceara - CRB
2:2
02:00
Ponte Preta - Amazonas
3:0
03:00
Santos - Guarani
4:1
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
02:00
Londrina - CSA
2:2
02:00
Sao Bernardo - Ferroviario
5:0
BREZİLYA: Serie D
02:00
Aguia De Maraba - Fluminense-PI
1:1
21:30
Audax RJ - Democrata SL
0:1
BREZİLYA: Gaucho 2
01:30
Dəyişilib
Veranopolis - Passo Fundo
-:-
BREZİLYA: Goiano 2
01:00
Gremio Anapolis - Ouvidorense
0:1
BREZİLYA: Matogrossense 2
02:00
Operario FC - Atletico MT
1:0
BREZİLYA: Catarinense U20
21:00
Inter de Lages U20 - Criciuma U20
0:3
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30
AA Iguacu U20 - Campo Mourao U20
1:0
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
01:00
Cruzeiro K - Palmeiras K
1:2
03:00
America Mineiro K - Flamengo K
1:2
21:00
Fluminense K - Avai Kindermann K
1:0
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:00
Botafogo PB K - Uniao RN K
0:1
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45
Dəyişilib
Emat - Agri - Tchad
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
18:30
Rudolfov - Hluboka nad Vltavou
0:1
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
18:00
Peru U20 - Kosta Rika U20
3:2
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
11:00
Türkiye U16 K - Azerbaijan U16 K
4:0
12:00
Hırvatistan U16 K - Macaristan U16 K
2:1
14:00
Beyaz Rusya U16 K - Kazakistan U16 K
5:0
18:00
Israel U16 K - Yunanistan U16 K
3:4
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00
Tecnico U. - Imbabura
1:1
EKVADOR: Serie B
23:00
Leones del Norte - Ind. Juniors
1:1
ERMENİSTAN: Premier Lig
15:00
West Armenia - Urartu
1:0
18:00
Ararat-Armenia - BKMA
4:1
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
22:00
Berkane - Moghreb Tetouan
3:2
FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
20:05
PPJ - JaPS 2
2:0
GİNE: Ligue 1
19:00
Hafia - Milo FC
2:3
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30
Cape Town City - Swallows
2:0
20:30
Kaizer Chiefs - TS Galaxy
2:2
20:30
Royal AM - Cape Town Spurs
0:1
20:30
Supersport - Sekhukhune
1:1
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
19:00
Achnas - AEL Limassol
2:0
19:00
Karmiotissa - Nea Salamis
1:3
19:00
Othellos Athienou - Doxa
3:0
HONG KONG: Premier League
14:45
Tai Po - Hong Kong FC
3:0
İNGİLTERE: League One - Playofflar
22:00
Bolton - Barnsley
2:3
İNGİLTERE: League Two - Playofflar
21:30
Crawley - Milton Keynes
3:0
İNGİLTERE: Professional Development League
15:00
Bristol City U21 - Charlton U21
4:2
15:00
QPR U21 - Barnsley U21
0:2
15:30
Peterborough U21 - Coventry U21
1:0
21:00
Colchester U21 - Watford U21
2:1
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
13:00
Southampton U18 - Chelsea U18
1:2
14:00
Crystal Palace U18 - West Ham U18
1:4
19:30
Sunderland U18 - Blackburn U18
1:2
20:00
Middlesbrough U18 - Newcastle Utd U18
3:4
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
21:45
Airdrieonians - Partick Thistle
2:2
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
21:45
Alloa - Hamilton
2:2
21:45
Montrose - Inverness
0:0
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
21:45
Dumbarton - Stirling
2:1
21:45
Spartans - Peterhead
2:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
21:30
Muleno - Pulpileno
0:1
İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu
19:00
H. Akko - Hap. Ramat Gan
1:2
19:00
Hapoel Afula - Ihud Bnei Shfaram
3:0
19:00
MS Kafr Qasim - H. Ironi Rishon
2:0
19:00
Nes Tziona - H. Kfar Saba
1:2
İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları
19:00
Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa
3:1
19:00
Hapoel Umm al-Fahm - M. Herzliya
1:2
19:00
Kiryat Shmona - Ironi Tiberias
2:0
19:00
Nof Hagalil - Ramat Hasharon
2:0
İSVEÇ: Superettan
20:00
Orgryte - Helsingborg
0:1
İTALYA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30
Atalanta U23 - Trento
3:1
21:30
Audace Cerignola - Giugliano
1:1
21:30
Giana Erminio - Pro Vercelli
3:0
21:30
Gubbio - Rimini
0:1
21:30
Juventus U23 - Arezzo
2:0
21:30
Legnago Salus - Lumezzane
1:0
21:30
Pescara - Pontedera
2:2
21:30
Taranto - Latina
0:0
22:00
Picerno - Crotone
2:0
KANADA: Championship
18:00
Forge - CF Montreal
1:1
KATAR: Emir Cup
17:15
Qatar SC - Al-Waab
2:0
20:00
Umm-Salal - Al Bidda
3:1uz
KENYA: Premier League
12:00
Nairobi City - Ulinzi Stars
1:1
15:00
Posta Rangers - Talanta FC
1:0
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00
Atletico F.C. - Boca Juniors
0:4
00:00
Inter Palmira - Huila
2:1
03:00
Llaneros - Real Santander
4:0
03:30
Quindio - Cucuta
1:1
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
14:30
US Panda - Groupe Bazano
-:-
16:30
Simba - Blessing
0:0
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar
04:00
Escorpiones - Santa Ana
1:0
KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
19:00
Al Naser - Al Arabi
0:4
21:15
Al Salmiya - Al Qadisiya
0:0
LETONYA: Virsliga
17:30
Grobina - BFC Daugavpils
1:3
18:00
Tukums 2000 - Jelgava
2:1
LİBYA: Premier Lig
18:00
Abu Salim - Al Madina
1:1
18:00
Al-Khmes - Al Ittihad Misurata
0:0
18:00
Al Malaab El Libby - Al Bashaer
2:0
18:00
Olympic Azzaweya - Al Ittihad
0:0
LİTVANYA: Kupası
17:00
Tauras - Siauliai FA
0:4
17:30
FK Minija - Suduva
1:2pen
17:30
Riteriai - Banga
3:5uz
19:00
Atmosfera - BFA Vilnius
6:0
19:00
BE1 NFA - Ekranas
0:1
19:00
Garliava - Kauno Zalgiris
0:5
19:00
Nemunas - Sveikata
3:1
MALTA: FA Trophy
20:00
Floriana - Gzira
3:2pen
MISIR: Premier Lig
19:00
Al Ahly - Al Ittihad
4:1
MISIR: Division 2 A - Terfi Grupları
16:30
Al-Sekka - Petrojet
1:2
MYANMAR: MNL League Cup
12:30
Chinland - Mahar United
1:0
12:30
University - Shwe Pyi Thar
6:1
NİJER: Super Ligue
18:15
Akokana - Olympic Niamey
0:1
18:15
Jangorzo - Sahel
0:1
18:15
Urana - Liberte
0:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
16:00
Dəyişilib
Din. Samarkand - Olympic
-:-
16:00
Pakhtakor - Metallurg Bekabad
4:3
17:00
OKMK - Nasaf Qarshi
3:4
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15
Resistencia - Sp. Carapegua
1:2
02:30
Encarnacion FC - Guairena
2:1
PERU: Liga 2
23:30
Llacuabamba - Juan Pablo II
1:0
21:00
Santos - Comerciantes
0:1
23:30
ADA Jaen - San Marcos
0:2
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
19:00
Gloria Buzau - Unirea Slobozia
3:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00
Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Tarlungeni
4:0
18:00
Targu Secuiesc - Odorheiu
1:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
18:00
Campulung - Kids Tampa Brasov
2:1
18:00
Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov
2:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
18:00
Cetatea - Viitorul Daesti
0:2
18:00
Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti
1:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
18:00
Gilortul Tg. Carbunesti - CS U Craiova 2
2:1
18:00
Jiul Petrosani - Turceni
0:1
18:00
Lupac - U Craiova 1948 2
2:5
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
18:00
CSO Filiasi - Viitorul Simian
2:0
18:00
Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva
3:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00
Soimii Lipova - Progresul Pecica
2:0
18:00
Teuz Cermei - Ineu
4:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
18:00
Bihor - Phoenix Buzias
1:1
18:00
Politehnica Timisoara - Peciu Nou
1:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00
Avantul Reghin - Viitorul Cluj
3:1
18:00
Dəyişilib
Targu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
18:00
Satu Mare - Baia Mare
0:1
18:00
Victoria Carei - Baile Felix
2:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
18:00
CSM Satu Mare - Santandrei
2:0
18:00
CSM Zalau - Sighetu Marmatiei
6:1
SEYŞELLER: Premier League
14:00
La Passe - Anse Reunion
0:5
SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu
15:00
IMT Novi Beograd - Novi Pazar
0:1
19:00
Radnik - Javor
0:1
19:00
Sp. Subotica - Radnicki Nis
3:1
20:00
Vozdovac - Zeleznicar Pancevo
2:3
SIRBİSTAN: Prva Liga - Şampiyona Playoffları
18:00
Graficar Beograd - Jedinstvo U.
2:4
18:00
Indjija - Smederevo
3:1
18:00
Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica
2:0
20:00
Macva - OFK Beograd
2:0
SİERRA LEONE: Premier League
19:30
Old Edwardians - Ports Authority
0:0
SOMALİ: National league
15:30
Gaadiidka - Horseed
0:2
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:55
Hajer - Al Kholood
1:1
19:20
Al Najma - Al Safa
1:1
19:20
Jeddah - Al-Faysaly
1:0
ŞİLİ: Primer B
01:00
La Serena - Arica
2:1
TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
15:00
FC Asgabat - Sagadam
1:0
UGANDA: Premier League
16:00
Gadaffi - Maroons
3:1
16:00
Mbarara City - URA SC
0:0
19:00
Kampala City - UPDF
1:0
UMMAN: Professional League
17:00
Al Nasr - Al-Wahda
1:0
19:20
Bahla - Al Seeb
0:1
VİETNAM: National League Women
12:00
Ha Noi 2 K - Ha Noi K
0:5
12:00
TKS Viet Nam K - Phong Phu Ha Nam K
1:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love