Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
İTALYA: Serie A
50'
Monza - Frosinone
0:1
48'
Udinese - Empoli
0:0
ALMANYA: 2. Bundesliga
40'
Düsseldorf - Magdeburg
2:1
40'
Elversberg - Karlsruher
0:0
40'
Fürth - Schalke
0:0
40'
Hamburger SV - Nürnberg
3:1
40'
Hannover - Kiel
0:2
40'
Kaiserslautern - Braunschweig
1:0
40'
Osnabruck - Hertha
0:1
40'
Rostock - Paderborn
0:0
40'
Wehen - St. Pauli
1:0
ALMANYA: Regionalliga North
40'
St. Pauli II - Hannover II
0:0
ALMANYA: Oberliga Westfalen
Fasilə
Turkspor Dortmund - Wattenscheid
3:1
ANGOLA: Girabola League
10'
Sagrada - Desportivo Huila
0:0
ARJANTİN: Torneo Federal
10'
Biblioteca Atenas - Ferro Gen. Pico
0:0
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
10'
Independiente K - UAI Urquiza K
0:0
ARNAVUTLUK: Süper Lig - Düşme Grubu
10'
Laci - Flamurtari
0:0
AVRUPA: Premier League (Crimea)
53'
Alushta-Crimea - GFK Yalta
0:1
51'
Gvardiya - Sparta-KT
0:2
55'
Kyzyltash - TSK Simferopol
2:1
AVRUPA: All-Island Cup Women
51'
Crusaders K - Shamrock Rovers K
2:1
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
40'
Altach U21 - Schwaz
0:2
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
51'
Zhodino 2 - Volna Pinsk
1:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
10'
Bobruichanka K - Dnepr Mogilev K
0:0
BOTSVANA: Premier League
53'
Matebele - VTM FC
0:0
49'
Security Systems - Sua Flamingoes
1:2
46'
Township Rollers - Jwaneng Galaxy
0:0
BREZİLYA: Serie B
10'
Santos - Brusque
0:0
BREZİLYA: Mineiro 2
10'
Betim - Nacional de Muriae
0:0
BREZİLYA: Paranaense 2
10'
Apucarana SC - Gremio Maringa
0:0
BREZİLYA: Paulista B - İlk etap
51'
ECUS SP - Atletico Mogi
1:0
48'
Olimpia FC - Fernandopolis
0:0
BREZİLYA: Mineiro U20
50'
Atletico-MG U20 - XV de Novembro U20
4:0
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
52'
Sao Paulo U20 - Oeste U20
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Konferans Ligi - Playofflar
49'
Teplice - Hradec Kralove
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
Yenilənmə Gözlənilir
Jindrichuv Hradec - Petrin Plzen
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
Yenilənmə Gözlənilir
Humpolec - Brno B
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
Yenilənmə Gözlənilir
Krnov - Opava B
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
49'
Pusta Polom - Haj ve Slezsku
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
Yenilənmə Gözlənilir
Pacov - Zdar na Sazavou B
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Terfi Grupları
Yenilənmə Gözlənilir
Olomouc K - FC Praha K
0:0
ERMENİSTAN: Premier Lig
57'
West Armenia - BKMA
0:1
ESTONYA: Meistr ligi
10'
Parnu JK Vaprus - Levadia
0:0
FİLİPİNLER: PFL
51'
Philippine Army - Loyola
2:1
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
47'
Gnistan - KuPS
0:0
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
54'
SJK Akatemia - SalPa
2:0
FİNLANDİYA: Ykkonen
40'
OLS Oulu - Keski-Uusimaa
0:0
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
57'
GBK Kokkola - SJK Akatemia 2
0:2
52'
Kuopion Elo - OPS
2:1
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
52'
JDR Stars - Maritzburg Utd
1:1
53'
Magesi - Venda
1:1
53'
Marumo Gallants - Orbit College
0:0
49'
Milford FC - Pretoria Callies
1:1
53'
Platinum City - Hungry Lions
1:0
52'
Pretoria U. - Baroka
0:1
46'
Upington City - Casric Stars
0:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
55'
Bolnisi - Khobi
2:0
46'
Georgia - Spaeri
1:0
46'
Rustavi - Dusheti
0:0
10'
Din. Tbilisi 2 - FC Gareji Sagarejo
0:1
HIRVATİSTAN: Prva NL
62'
Sibenik - Vukovar 1991
1:1
HOLLANDA: Eredivisie
78'
Alkmaar - Utrecht
3:2
76'
Almere City - Nijmegen
1:3
78'
FC Volendam - G.A. Eagles
1:1
78'
Feyenoord - Excelsior
3:0
78'
Heracles - Sittard
0:0
78'
PSV - Waalwijk
1:1
80'
Sparta Rotterdam - Heerenveen
2:0
83'
Vitesse - Ajax
2:1
75'
Zwolle - Twente
1:1
İRLANDA: FAI Kupası
48'
Ballyfermot - Rockmount
1:0
50'
Pike Rovers - Villa
1:0
40'
Wilton United - Glebe North
1:0
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
10'
Livingston - Hibernian
0:0
10'
Motherwell - St. Johnstone
0:0
10'
Ross County - Aberdeen
1:0
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Celtic K - Hibernian K
0:0
Fasilə
Glasgow City K - Hearts K
2:0
Fasilə
Rangers K - Partick Thistle K
3:0
İSVEÇ: Superettan
53'
Sandvikens - Varberg
2:1
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
52'
Umeå - Karlbergs
0:1
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
10'
Ariana - Trollhättan
0:0
10'
Ljungskile - Jonkoping
0:0
10'
Lunds - Tvaaker
0:0
10'
Onsala - Norrby
0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
10'
Viggbyholms - Kungsangen
0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
10'
Kristianstad - Hassleholms IF
0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
55'
Arameisk-Syrianska - Mjolby AI FF
2:0
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
50'
Linköping K - Djurgarden K
0:1
54'
Trelleborg K - IF Brommapojkarna K
0:1
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
10'
Kalmar K - Eskilstuna Utd K
0:0
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
10'
Servette K - Young Boys K
0:0
İTALYA: Serie D - Group A - Playofflar
10'
Chisola - Vado
0:0
İTALYA: Serie D - Group B - Playofflar
10'
Desenzano - Varesina
0:0
İTALYA: Serie D - Group C - Playofflar
10'
Bassano - Campodarsego
0:0
İTALYA: Serie D - Group D - Playofflar
10'
Ravenna - Corticella
0:0
İTALYA: Serie D - Group F - Playofflar
10'
L Aquila - Sambenedettese
0:0
İTALYA: Serie D - Group G - Playofflar
10'
Romana - Cassino
0:0
İTALYA: Serie D - Group I - Playofflar
10'
Siracusa - Reggio Calabria
0:0
İTALYA: Serie D - Winners stage
10'
Alcione Milano - Caldiero Terme
0:0
10'
Campobasso - AC Carpi
0:0
10'
Trapani - Cavese
0:0
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
79'
AS Roma K - Fiorentina K
3:0
İZLANDA: Icelandic Cup Women
10'
Afturelding K - Vikingur Reykjavik K
1:0
KENYA: Premier League
90+'
Leopards - Bidco United
0:1
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
10'
Muras United - Aldier
0:0
LETONYA: 1. Liga
52'
Alberts JDFS - Rezekne
2:0
LİTVANYA: A Lyga
10'
Dziugas Telsiai - Banga
0:0
LİTVANYA: I Lyga
52'
Siauliai 2 - Atmosfera
2:1
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
10'
Nyiregyhaza - Csakvari
0:0
MALAVİ: Super League
77'
Bangwe All Stars - MAFCO
0:1
77'
Dedza Dynamos - Chitipa United
0:0
74'
Karonga United - Civo Utd
1:0
79'
Silver Strikers - Mighty Wanderers
1:0
MALEZYA: Süper Lig
90+'
Penang - Terengganu
0:0
MOZAMBİK: Mocambola
Fasilə
Baia de Pemba - Nacala
1:1
Fasilə
ENH Vilankulo - Black Bulls
0:0
Fasilə
Ferroviario Beira - Ferroviario Maputo
1:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
10'
Navbahor Namangan - Neftchi Fargona
0:0
10'
OKMK - Sogdiana
0:0
POLONYA: Ekstraklasa
48'
Warta Poznan - Legia
0:1
POLONYA: Division 1
51'
Polonia W. - Odra Opole
0:1
POLONYA: Division 2
10'
Zaglebie II - LKS Lodz II
0:0
POLONYA: III Liga - Group I
58'
Pilica Bialobrzegi - T. Mazowiecki
1:5
POLONYA: III Liga - Group IV
10'
Wiazownica - Garbarnia
0:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
Fasilə
Oliveirense - Leixoes
0:1
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
10'
Academica - Varzim
1:0
10'
Braga B - Atletico
0:0
10'
Covilha - Felgueiras
0:0
10'
Lusitania FC - Alverca
1:1
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
10'
Setubal U19 - SC Lusitania U19
0:0
RUSYA: Premier Ligi
40'
FK Rostov - Baltika
2:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
40'
Krasnodar 2 - FK Chayka
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
49'
D. Bryansk - Ulyanovsk
0:0
53'
Kaluga - Khimik
1:0
49'
Mashuk - Omsk
0:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
52'
Astrakhan - Dynamo Makhachkala 2
2:0
40'
FK Pobeda - Rubin Yalta
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
51'
Kolomna - Salyut-Belgorod
0:0
10'
Kompozit - Dynamo Vladivostok
0:0
10'
Spartak Tambov - FK Strogino Moscow
0:0
SLOVENYA: 2.SNL
51'
Bilje - NK Bistrica
2:0
53'
Grosuplje - Ilirija
1:1
52'
Nafta - Dravinja
0:2
53'
Rudar - NK Krka
0:3
50'
Tabor Sezana - Primorje
0:0
SOMALİ: National league
66'
Dekedda - Mogadishu City
0:0
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
46'
Istiqlol Dushanbe - Eskhata
3:0
TANZANYA: Federation Cup
80'
Ihefu - Young Africans
0:0
TUNUS: Kupası
40'
Monastir - Gabes
0:0
40'
Olympique Beja - ES Djerba
0:0
40'
Progres Sakiet - Bizertin
0:0
40'
Sporting Ben Arous - Jeunesse Sportive
0:0
UGANDA: Big League
46'
Kaaro Karungi - Jinja North
3:0
46'
Lugazi - Young Elephant
2:1
47'
Mbale Heroes - Kyetume
1:0
47'
Police - Onduparaka
1:1
UKRAYNA: Premier League
80'
Metalist 1925 - Zhytomyr
1:3
80'
Minaj - Kolos Kovalivka
2:2
79'
Rukh Lviv - Ch. Odesa
2:0
73'
Veres-Rivne - Oleksandriya
2:1
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
Fasilə
EMC Podolie K - Dyn. Kyiv K
0:1
URUGUAY: Segunda Division
Fasilə
Sud America - Albion
1:0
Fasilə
Uruguay Montevideo - Juventud
0:0
VİETNAM: V.League 2
90+'
PVF-CAND - Long An
4:1
ZAMBİYA: Super League
45+'
MUZA - Green Buffaloes
0:0
Fasilə
Nkana - Kansanshi
0:0
ZİMBABVE: Premier Soccer League
Fasilə
CAPS Utd - Dynamos
0:0
53'
Chicken Inn - Simba Bhora
2:0
Fasilə
Manica - GreenFuel
1:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love