Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
FRANSA: Lig 1
8'
Le Havre - Strasbourg
0:0
İNGİLTERE: Premier League
78'
Arsenal - Bournemouth
2:0
İSPANYA: LaLiga
47'
Real Sociedad - Las Palmas
2:0
TÜRKİYE: Süper Lig
8'
İstanbulspor - Adana Demirspor
0:0
ALMANYA: 3. Liga
47'
Aue - Bielefeld
0:0
Fasilə
Dresden - Verl
0:1
50'
Freiburg II - Regensburg
1:0
50'
Münich 1860 - Dortmund II
1:1
48'
Ulm - Viktoria Koln
0:0
ALMANYA: Regionalliga North
81'
SC Weiche-08 - Spelle-Venhaus
1:0
46'
Eimsbutteler - VfB Oldenburg
0:0
50'
Havelse - Norderstedt
0:2
8'
Kilia Kiel - Teutonia Ottensen
0:0
ALMANYA: Regionalliga Batı
47'
Duren - Bocholt
1:0
Fasilə
Koln II - Oberhausen
0:2
Fasilə
Mönchengladbach II - Fortuna Koln
1:0
Fasilə
Schalke II - Düsseldorf II
2:1
Fasilə
Wegberg-Beeck - Lippstadt
0:0
Fasilə
Wiedenbruck - Aachen
0:2
46'
Wuppertaler - Ahlen
0:0
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
46'
Bahlinger - Hoffenheim II
1:0
50'
Freiberg - Steinbach Haiger
1:0
49'
Koblenz - Balingen
1:3
47'
Offenbach - Kassel
1:2
Fasilə
Schott Mainz - Fulda-Lehnerz
2:0
ALMANYA: Regionalliga Bayern
46'
Ansbach - Aubstadt
2:0
46'
Burghausen - Vilzing
1:2
49'
Fürth II - Augsburg II
0:1
50'
Nürnberg II - Schweinfurt
2:0
38'
Bamberg - Memmingen
0:1
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
46'
Dynamo Schwerin - Staaken
0:1
50'
Rathenow - Mahlsdorf
2:2
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
51'
Freital - Magdeburg II
2:1
46'
Krieschow - Einheit Wernigerode
0:1
Fasilə
Ludwigsfelde - Plauen
0:0
47'
Motor Marienberg - Bischofswerdaer
0:1
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
Fasilə
Flensburg - Hohenwestedt
2:2
Fasilə
Neumunster - Oldenburger
0:1
49'
Nordmark Satrup - Inter Turkspor Kiel
2:0
49'
VfR Neumunster - Heider SV
0:1
38'
Preussen Reinfeld - Todesfelde
0:3
8'
Dornbreite Lubeck - SC Weiche-08 II
0:0
ALMANYA: Oberliga Bremen
47'
Blockdiek - Geestemunde
2:0
49'
TURA Bremen - Blumenthaler
1:3
49'
Woltmershausen - Brinkumer
1:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
47'
BSV Rehden - Ramlingen-Ehlershausen
0:1
Fasilə
Schoningen - Eintracht Celle
2:0
8'
Delmenhorst - Rotenburger
0:0
8'
Eilvese - Bersenbruck
0:1
ALMANYA: Oberliga Hessen
47'
Giessen - TUS Dietkirchen
1:1
Fasilə
Stadtallendorf - Alzenau
1:2
50'
VfB Marburg - Eddersheim
0:2
8'
SV Steinbach - Waldgirmes
0:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
47'
Pirmasens - Worms
0:3
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
8'
Neumarkt - Ingolstadt II
0:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
Fasilə
Heimstetten - Landsberg
2:0
52'
Rain/Lech - Schwaben Augsburg
0:1
38'
Ismaning - Turkspor Augsburg
2:0
38'
Sonthofen - Kirchheimer
0:0
8'
Gundelfingen - Kottern-St. Mang
0:0
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
48'
Backnang - Reutlingen
1:0
Fasilə
FC Holzhausen - Pforzheim
2:1
Fasilə
Grossaspach - Bietigheim-Bissingen
0:0
49'
Ravensburg - Oberachern
1:0
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
46'
Union Berlin U19 - Hannover U19
1:1
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
50'
Bayern U19 - Sandhausen U19
3:2
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
52'
Hoffenheim K - Eintracht Frankfurt K
0:3
AVRUPA: Premier League (Crimea)
50'
Gvardiya - Ocean Kerch
0:1
8'
Kyzyltash - Alushta-Crimea
0:0
8'
TSK Simferopol - Inkomport
0:0
AVUSTURYA: 2. Liga
38'
Horn - Bregenz
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
38'
Reichenau - Wals-Grunau
0:1
AVUSTURYA: Niederosterreich
8'
SCU Kilb - Wiener Neustadt
0:0
AVUSTURYA: Salzburg
8'
USK Anif - Puch
0:1
AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları
8'
FC Volders - Fugen
0:0
AVUSTURYA: Wien
47'
Sportunion Mauer - Slovan HAC
1:0
AVUSTURYA: Bundesliga Women
49'
Bergheim K - Altach/Vorderland K
0:0
AZERBAYCAN: Premier Lig
38'
Kapaz - Sumqayit
0:0
BANGLADEŞ: Premier League
55'
Bashundara Kings - Abahani Limited
2:1
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
75'
Gent K - Club Brugge K
0:1
81'
Leuven K - RSC Anderlecht K
0:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
77'
Naftan - Gomel
0:2
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
79'
BATE 2 - Energetik-BGU
2:0
48'
Belshina - Zhodino 2
1:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
90'
Vitebsk K - Bobruichanka K
5:0
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
77'
Zvijezda 09 - Igman K.
2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Düşme Grubu
8'
Ceske Budejovice - Bohemians
0:0
8'
Jablonec - Karvina
0:0
8'
Pardubice - Zlin
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
48'
Dukla Prag - Vlasim
5:1
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
38'
FK Robstav - Povltavska FA
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
46'
Vsetin - Slavicin
2:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
47'
Lazne Belohrad - Trebes
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
81'
Kaznejov - Kosutka Plzen
0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Ledvice - Modlany
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Stitna nad Vlari - Slusovice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
8'
Slovacko K - Slavia Prag K
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Terfi Grupları
38'
FC Praha K - Sparta Prag B K
0:0
ÇİN: Super Ligi
74'
Qingdao West Coast - Shandong Taishan
0:0
Fasilə
Henan Songshan Longmen - Tianjin Jinmen Tiger
1:0
ÇİN: Jia Ligi
80'
Chongqing Tonglianglong - Suzhou Dongwu
2:0
80'
Qingdao Red Lions - Yunnan Yukun
2:3
ÇİN: Super League Women
73'
Hainan Qiongzhong K - Shandong SL K
0:0
DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
51'
Skive - F. Amager
1:1
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
79'
VSK Aarhus - BK Frem
0:1
53'
Næsby - Ishoj
1:0
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
49'
Odense Q K - B93 K
1:0
53'
Thisted K - Naestved K
0:0
38'
Osterbro K - Aalborg K
0:0
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
63'
Aarhus K - Fortuna Hjorring K
3:4
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
Fasilə
Penang (Mys) - Perak (Mys)
0:1
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
Fasilə
Beyaz Rusya U16 K - Türkiye U16 K
1:2
ERMENİSTAN: Premier Lig
8'
Noah - Alashkert
0:0
ERMENİSTAN: First League
Fasilə
Ararat 2 - FC Gandzasar
0:1
ESTONYA: Meistr ligi
80'
Nomme Utd - Kuressaare
1:1
ETİYOPYA: Premier League
46'
Sidama Bunna - Welayta Dicha
1:0
FAROE ADALARI: 1. Deild
38'
B36 Torshavn 2 - TB Tvoroyri
0:0
38'
FC Suduroy - HB Torshavn 2
1:0
FİLİPİNLER: PFL
45+'
Manila Montet - Mendiola FC 1991
0:0
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
Fasilə
Ilves - Oulu
1:1
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
8'
Jaro - SalPa
0:0
8'
JIPPO - SJK Akatemia
0:0
8'
TPS Turku - KaPa
0:1
FİNLANDİYA: Ykkonen
8'
EPS - Atlantis
0:0
8'
KPV - Keski-Uusimaa
0:0
8'
VIFK - JJK Jyvaskyla
0:0
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
8'
HJS - Ilves-Kissat
0:0
8'
P-Iirot Rauma - Tampere Utd
0:0
8'
Poxyt - EBK
0:0
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
54'
VJS K - VIFK K
0:1
FRANSA: Lig 2
8'
Auxerre - Paris FC
0:0
FRANSA: Coupe de France Women
8'
PSG K - Fleury 91 K
0:0
HIRVATİSTAN: Prva NL
18'
Sibenik - Jarun
0:0
HIRVATİSTAN: Druga NL
8'
Bjelovar - Kustosija
0:1
HOLLANDA: Tweede Divisie
78'
Excelsior Maassluis - AFC
1:1
38'
ACV Assen - HFC
0:0
38'
Hardenberg - Rijnsburgse Boys
1:1
38'
Katwijk - Jong Sparta Rotterdam
1:1
38'
Lisse - Scheveningen
0:0
38'
Noordwijk - ADO 20 Heemskerk
0:1
38'
Spakenburg - Quick Boys
0:0
HOLLANDA: Derde Divisie
Fasilə
DEM - DVS '33 Ermelo
0:2
Fasilə
Sparta Nijkerk - Hoogeveen
2:1
38'
Barendrecht - Groene Ster
1:1
38'
Rijnvogels - HSC '21
0:0
38'
RKAV Volendam - Genemuiden
0:0
38'
Staphorst - Kampong
0:1
38'
VV DOVO - Eemdijk
3:0
8'
Blauw Geel - GVV Unitas
0:0
IRAK: Stars League
38'
Al Shorta - Newroz
2:2
23'
Al-Qassim - Al Zawraa
0:0
İNGİLTERE: Şampiyona
75'
Birmingham - Norwich
1:0
79'
Coventry - QPR
0:2
78'
Ipswich - Huddersfield
2:0
76'
Leeds - Southampton
1:2
80'
Leicester - Blackburn
0:1
80'
Middlesbrough - Watford
2:1
76'
Plymouth - Hull
1:0
76'
Rotherham - Cardiff
4:2
78'
Stoke - Bristol City
4:0
75'
Sunderland - Sheffield Wed
0:2
80'
Swansea - Millwall
0:0
76'
West Brom - Preston
3:0
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
90+'
Reading U21 - Middlesbrough U21
2:0
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
74'
Nottingham U18 - Blackburn U18
2:1
İNGİLTERE: Women’s Super League
47'
Brighton K - Aston Villa K
0:0
İSPANYA: LaLiga2
50'
Mirandes - Valladolid
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
90+'
Atletico Melilla - CP Almeria
2:2
İSVEÇ: Allsvenskan
8'
Kalmar - Halmstad
0:0
8'
Mjallby - Brommapojkarna
0:0
İSVEÇ: Superettan
8'
Degerfors - Landskrona
0:1
8'
Öster - Gefle
0:0
8'
Utsikten - Skövde
0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
47'
Algarna-Harnosand - Umeå
2:3
47'
Bergnasets - Gottne
1:1
47'
Skelleftea - Boden
1:0
46'
Ytterhogdal - Taftea IK
1:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
53'
Kumla - Forward
0:4
50'
Motala - Grebbestad
3:1
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
52'
Osteraker IFK - Jarfalla
0:1
47'
Skiljebo - Kungsangen
0:1
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
46'
Atvidaberg - Haninge
0:1
46'
IFK Eskilstuna - BK Ljungsbro
0:4
Fasilə
Nykopings - Syrianska
2:2
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
79'
Savedalen - Laholms
0:3
50'
Husqvarna - Ockero
2:0
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
8'
Hammarby K - Djurgarden K
0:0
8'
Trelleborg K - Vaxjo DFF K
0:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
49'
Malmo FF K - Eskilstuna Utd K
1:0
İSVİÇRE: Promotion League
8'
Biel - Lugano II
0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
38'
Vevey - Sarraz-Ecleplens
1:0
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
50'
Young Boys K - Grasshopper K
3:1
İTALYA: Primavera 2
8'
Cittadella U19 - Vicenza U19
1:0
8'
Reggiana U19 - Cremonese U19
0:0
KAZAKİSTAN: Premier Lig
77'
Kairat Almaty - Atyrau
1:0
79'
Tobol - Zhetysu
1:0
KENYA: Premier League
51'
KCB - Kariobangi Sharks
0:3
51'
Sofapaka - Shabana
0:0
KENYA: Super League
Fasilə
Mombasa Stars - Migori
0:0
LETONYA: 1. Liga
52'
Valmiera 2 - AFA Olaine
2:2
LETONYA: 1. Liga Women
Yenilənmə Gözlənilir
FK Liepaja K - Rigas K
5:0
Yenilənmə Gözlənilir
SFK Riga K - FK Olaine K
5:0
MALAVİ: Super League
38'
Baka City - Silver Strikers
0:0
38'
Big Bullets - Mighty Wanderers
0:0
38'
Mzuzu City - Moyale Barracks
0:0
MALTA: Premier Lig
Fasilə
Hamrun - Hibernians
1:1
MAURİTİUS: Super League
Yenilənmə Gözlənilir
Port Louis - Entente Boulet
1:0
MISIR: Premier Lig
8'
Pharco - Ismaily
0:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
49'
V. Haugesund - Notodden
0:1
8'
Lysekloster - Halden
0:0
NORVEÇ: Division 2, avd 2
49'
Grorud - Eidsvold
1:1
50'
Kjelsås - Follo
1:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
Fasilə
Bjarg - Askoy
0:0
Fasilə
Froya - Stord
1:0
Fasilə
OS - Fana
0:3
Fasilə
Sandviken - Forde
3:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
50'
Vindbjart - Grenland
1:2
8'
Mandalskameratene - Vidar
0:0
8'
Vigor - Sola
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
Fasilə
Oppsal - Nordstrand
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
8'
Melhus - Orkla
0:0
8'
Tiller - Surnadal
0:0
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
50'
Asane K - Vålerenga K
0:2
50'
Lyn K - Stabaek K
0:1
50'
RØA K - Arna-Bjørnar K
1:0
NORVEÇ: Division 1 Women
8'
Honefoss K - Ovrevoll Hosle K
1:0
POLONYA: Ekstraklasa
8'
LKS Lodz - Slask
0:0
POLONYA: Division 1
8'
R. Rzeszow - Legnica
0:0
POLONYA: Division 2
78'
Lech II - KKS Kalisz
0:1
POLONYA: III Liga - Group III
51'
Stilon Gorzow - Bytom Odrzanski
0:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
8'
Academico Viseu - Leixoes
0:0
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
8'
Lusitania FC - Braga B
0:0
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
78'
Botosani - FC Voluntari
0:0
RUSYA: FNL
78'
Khimki - Saratov
5:2
47'
Chernomorets Novorossijsk - Torpedo Moscow
0:2
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
77'
S. Kostroma - Kaluga
5:2
8'
Kursk - Ulyanovsk
0:0
8'
Mashuk - Tekstilshtik
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
51'
Dynamo Stavropol - Alania 2
0:0
8'
Astrakhan - Kamensk-Shakhtinsky
0:0
8'
FK Pobeda - Nazran
0:0
8'
Kholding - Rubin Yalta
0:0
8'
Nalchik - Legion Makhachkala
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
47'
Zvezda St. Peterburg - Vladimir
0:2
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
Fasilə
Uralets Nizhny Tagil - Pari NN 2
1:1
SLOVENYA: Prva Liga
8'
Aluminij - Bravo
0:0
SOMALİ: National league
38'
Raadsan - Dekedda
0:2
SURİYE: Syria Cup
8'
Foutoua - Tishreen
0:0
TAYLAND: Thai League 1
80'
Police Tero - Chiangrai
0:0
49'
Ratchaburi - Pathum United
0:1
8'
Muangthong - Sukhothai
0:0
TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup
49'
Adıyaman FK - Afyonspor
2:0
46'
Altınordu - Ankaraspor
2:2
47'
Ankara Demirspor - Yeni Mersin İdmanyurdu
1:2
46'
Beyoğlu Yeni Çarşı - Karacabey Bld.
2:1
50'
Bucaspor 1928 - Diyarbekirspor
0:0
49'
Kırklarelispor - Zonguldak
0:1
47'
Kirsehir SK - Trabzon FK
2:4
50'
Serik Bld. - Esenler Erokspor
0:4
TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup
Fasilə
24 Erzincanspor - Fethiyespor
2:1
Fasilə
Amedspor - Menemen FK
0:0
48'
Arnavutköy Bld. - Kastamonuspor
1:1
49'
Belediye Derince - Denizlispor
1:1
Fasilə
Etimesgut - İnegölspor
1:1
50'
Isparta 32 Spor - Iğdır FK
0:4
50'
İskenderunspor - Düzcespor
0:1
51'
Karaman - Soma Spor
0:4
46'
Uşakspor - Sarıyer
0:3
UGANDA: Uganda Cup
53'
NEC FC - BUL
2:0
UKRAYNA: Premier League
38'
Obolon - LNZ Cherkasy
0:0
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
58'
Hirnyk-Sport - Khust
0:2
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
78'
Prykarpattya - FSC Mariupol
1:0
UKRAYNA: Druha Liga
49'
Kremin 2 - Trostyanets
0:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
8'
Boston River - Miramar
1:0
VİETNAM: V.Ligi 1
45+'
Cong An - Nam Dinh
1:2
Fasilə
Hai Phong - Ho Chi Minh
0:0
ZAMBİYA: Absa Cup
38'
Nchanga Rangers - Red Arrows
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love